Drodzy rodzice!

Poniżej prezentujemy drugą część propozycji aktywności domowych z dziećmi.


1) Jak rozmawiać o koronawirusie?

Poniżej przedstawiamy propozycje Poradni Psychologiczno – Pedaogigcznej, z którą współpracujemy, dotyczącą rozmów z dziećmi nt. koronawirusa oraz sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Zachęcamy do zapoznania się.

Książeczka o koronawirusie


2) „Teatr Groteska zaprasza”

Teatr Groteska proponuje akcję „Złap Groteskę w sieci” i zaprasza wszystkie dzieci na specjalne, internetowe spotkania. Każdego dnia w samo południe, na stronie internetowej teatru umieszczane będą najpopularniejsze piosenki ze spektakli granych w Grotesce, natomiast w najbliższy weekend teatr zaprasza na wspólne oglądanie ulubionego spektaklu młodych widzów „Brzydkie kaczątko”.
Szczegóły dostępne pod linkiem: Teart Groteska


3) Ćwiczenia gimnastyczne dla wszystkich


4) ZMYSŁY! – podejmij wyzwanie

Zmysły – wyzwanie


5) Slime – masa plastyczna z trzech składników

Slime


6) Karty pracy – kodowanie

Kodowanie


7) 100 pomysłów na zabawy z dziećmi w domu

100 pomysłów


Życzymy udanej zabawy!