Drodzy rodzice!

Przedstawiamy 12 część propozycji aktywności domowych z dziećmi!
Jest to nasza propozycja realizacji podstawy programowej.

1) Na początek przedstawiamy krótką wiadomość, od współpracującej z naszą placówką, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.

„Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele

W związku z nadchodzącym czasem Świąt w sytuacji doświadczania różnych emocji oraz napływających różnych informacji ze świata otaczającego i tego odległego (a jednocześnie tak bardzo nam teraz bliskiego), chcemy przekazać Państwu słowa wsparcia i tego, że jesteśmy RAZEM. Dlatego podsyłamy różne „lekkie” metody na spędzanie chwil, być może z dziećmi, innymi członkami rodziny, a może z samymi sobą.  W tym okresie, który minie, potrzebujemy czasu dla siebie samych, ale także czasu spędzanego wspólnie z innymi bliskimi nam osobami.

Dla rodziców wspólnie spędzających czas z dziećmi, a tak naprawdę dla osób w każdym wieku:), tych małych i tych całkiem dużych, niech mali czują się wielcy, a duzi mali:).

W załączeniu przesyłamy propozycje na ten tydzień, obok malowania jaj, wycinania zająców i pieczenia babek 🙂

Propozycje z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej

2) Nasza propozycja na dawkę języka angielskiego dla dzieci. 🙂

3) Oraz na trochę muzyki po angielsku.

4) Czytanie bajek wrocławskim dzieciom przez prezydenta miasta.

5) A może trochę ruchu?
Joga dla dzieci – opowieść ruchowa „Wyprawa w kosmos”.

6) Gimnastyka buzi i języka!

7) W związku ze zbliżającą się Wielkanocą, świąteczna piosenka.

8) A może w związku ze zbliżającymi się świętami założyć hodowlę rzeżuchy? 🙂

9) Propozycje łamigłówek dla dzieci.

Znajdź różnice

Owocowy labirynt