Drodzy rodzice!

Poniżej prezentujemy czwartą część propozycji aktywności domowych z dziećmi.


1) DomoweZoo czyli edukacyjny cykl online wrocławskiego ZOO

Skoro Wy nie możecie przyjść do ZOO, to ZOO wpadnie do Was! Wrocławskie ZOO uruchamia nowy cykl edukacyjny „DomoweZOO” dla małych i dużych! W każdą środę i piątek o godzinie 12:00, pracownicy wrocławskiego zoo będą pokazywać w relacjach na żywo jedno z wyjątkowych zwierząt. Podejdziecie do nich tak blisko, jak to tylko możliwe.

Link do wydarzenia na facebook’u: DomoweZOO wydarzenie
Link do facebookowej strony wrocławskiego ZOO: ZOO WROCŁAW


2) Gry i zabawy ruchowe w domu

Gry i zabawy ruchowe w domu


3) Gimnastyka buzi i języka


4) Kolorowe eksperymenty

Eksperymenty kolory


5) Gry i zabawy matematyczne

Matematyka


6)”Wartościowa bajka dla dzieci”

Słów kilka od twórcy bajki:
„Pomimo że bajka dzieje się w czarodziejskiej krainie nie znajdziesz tam magicznych rozwiązań. Problem nie znika za pomocą cudu. Napisałam ją w odpowiedzi na sytuację w naszym kraju, ale także tym, co wydarzyło się we Włoszech. Służy rodzicom i dzieciom w porozmawianiu o epidemii koronawirusa. Dzięki baśniowej otoczce możecie puścić ją nawet 3latkom. Wszak opowieści od tysięcy, tysięcy lat służyły ludziom w poznawaniu rzeczywistości. Skorzystajmy z ich dobrodziejstw!”