Drodzy Rodzice!

W tym trudnym, nietypowym czasie dla nas wszystkich, który zmusza nas do nauki na nowo wykonywania naszych obowiązków w zupełnie inny sposób, dzieci mają w jednym miejscu cały świat: szkołę, przedszkole, plac zabaw, a spotkania odbywają się na odległość.

Świat na chwilę się zatrzymał w jednym celu, aby zatrzymać niewidzialnego koronawirusa, ale nie dla wszystkich, mamy tutaj na myśli cały sztab medyków. Dlatego jako przedszkole chcielibyśmy podziękować naszej „białej armii” za ogrom pracy, oddania, strachu jaki wkładają w codzienną walkę o nasze społeczeństwo.
Dlatego zapraszamy Was do udziału w naszej akcji pt. Serce dla Medyka.

Uczestniczymy w niej wraz z wieloma przedszkolami, które w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego pt. Magiczna moc bajek, pragną podziękować ,,białej armii” za ich zaangażowanie i pracę.

Co należy zrobić?

1.Namalować, narysować, stworzyć kartkę/rysunek z podziękowaniami i życzeniami  dla Służby Medycznej.

2. Zrobić zdjęcie pracy i wysłać do wychowawców grup.

Nasza akcja trwa od 16.04. do 24.04. 2020 r.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!