Już kolejny rok z rzędu wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Nasze przedszkole dołączyło do grupy rodziców zaangażowanych w akcję i objęło pomocą Pana Marcina wraz z dziećmi, Weroniką i Maćkiem, dla których udało się zebrać żywność, kosmetyki, podarunki i lekarstwa. Dzięki wpłatom darczyńców udało się również kupić wspaniałą pralko-suszarkę, która z pewnością ułatwi życie Panu Marcinowi.

Dziękujemy bardzo darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w „Szlachetnej Paczce”. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę naszej nauczycielki, Pani Anny Ryndak, która koordynowała całą akcją w naszym przedszkolu.

Wsparcie materialne trafiło do potrzebującej rodziny a nam pozostaje radość z ponownego uczestnictwa w tej niezwykle szlachetnej akcji.