Spotkanie z Prezydentem

Dnia 09.03. 2020 r. reprezentanci naszego przedszkola – grupa Rybki oraz przedstawiciele grupy Pszczółek wraz z nauczycielkami – p. Katarzyną Maciejewską oraz p. Anną Ryndak, panią Wicedyrektor – p. Agnieszką Wiatrzyk oraz panią Referent – p. Klaudią Marcinek udali się na spotkanie z Prezydentem Wrocławia – p. Jackiem Sutrykiem.

Na samym początku dzieci powitały Pana Prezydenta piosenką, która w dużej mierze dedykowana była niezwykłemu przyjacielowi Prezydenta – kotowi Wrockowi 🙂 ,
a dzieci z grupy Pszczółek zaprezentowały przepiękne wiersze o Wrocławiu.

Piosenka o 🐈🐈🐈 maluchów z przedszkola nr 20 👏👏

Publiée par Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk sur Lundi 9 mars 2020

Następnie dzieci przy wspólnym stole rozmawiały z Prezydentem o legendach wrocławskich, historii kota Wrocka oraz o swoich zainteresowaniach.

Czas spędzony w kancelarii był niezwykle piękny! Dziękujemy jeszcze raz Panu Prezydentowi za przemiłe spotkanie 🙂