Każdy dzień w naszym przedszkolu przynosi ciekawe aktywności i wiele zabawy 🙂

18 listopada odwiedził nas Teatrzyk Arlekin z przedstawieniem pt. Perypetie Pluszowego Misia.

Główny bohater bajki, miś Hieronim, nie był pięknym, nowym pluszakiem z kolorową kokardą, ale starą, wytartą i zużytą zabawką, która potrzebowała miłości i przyjaciela. Losy Hieronima odmieniają się, gdy zostaje kupiony dla małej dziewczynki, która pokochała smutną i opuszczoną przytulankę. Mamy nadzieję, że dzieci zrozumiały przekaz tej pięknej bajki o tym jak cenna jest przyjaźń oraz dlaczego warto dbać o tych, których kochamy. To był udany wstęp do misiowego święta, które zbliża się wielkimi krokami…

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszym przedszkolu będziemy go świętować w poniedziałek, 22 listopada. 

Chociaż bycie życzliwym jest istotne nie tylko od święta, to istnieje dzień, kiedy szczególnie się o tym pamięta. I w naszym przedszkolu dzieci o dniu życzliwości będą pamiętał,  magiczne słowa i dobre czyny przez cały dzień będą królowały.

Wspomnienie Dnia Niepodległości… 

Nasze przedszkole wzorem minionych lat w uroczysty sposób obchodziło Narodowe Święto Niepodległości. 10 listopada o godzinie 11:11 każda grupa zaśpiewała Hymn PolskiPrzedszkolaki miały przepiękne, eleganckie ubrania, za co dziękujemy Rodzicom.

W przedszkolu od najmłodszych lat dzieci zapoznają się, w ramach zajęć i zabaw edukacyjnych z mapą Polski, historią naszego kraju, wybranymi legendami, zabytkami, znanymi Polakami, itd. Barwy ojczyste, flagę i godło rozpoznają już najmłodsze przedszkolaki. Udział w akcji buduje poczucie przynależności narodowej i jest wyrazem naszego szacunku wobec symboli narodowych.

Pod linkiem znajdą Państwo filmik, w którym nasze przedszkolaki pięknie śpiewają Hymn Polski.

Uroczyste odśpiewanie hymnu