Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Wrocław miasto nad Odrą” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było kształtowanie właściwego stosunku do swojej miejscowości, prezentacja za pomocą różnych technik plastycznych wybranych zabytków, ciekawostek, ważnych miejsc związanych z miejscem zamieszkania oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej poprzez rodzinne wykonanie pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie oraz gratulujemy wspaniałych prac.

Te prace plastyczne – wizja Wrocławia, stworzona przez dzieci z przedszkoli i szkół – są naprawdę piękne, optymistyczne i bardzo kolorowe. Wszyscy chętni mogą je zobaczyć na wystawie w holu naszego przedszkola.